Код: 25136
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1550 Евра
Шифра 25136
Се изнајмува уникатен празен стан, на 1ви кат, без лифт, во Деабар Маало, во близина на Хемпро, Влада и плоштад. Зградата е по еден стан на кат, а станот има 200 м2 , 5 одделни простории кои можат да се користат и како спални и како работни простории, 3 купатила, дневна, кујна, антре, 4 тераси, одделно утилити. Станот е целосно реновиран со високи плафони. екстра звучна изолација, уникатни архитектонски решенија со луксузни материјали, целосно климатизиран, видеофон, сигурносна врата и обезбедено паркинг место со налепница од ПОЦ. Станот одговара за деловно-канцелариско користење, но може да се користи и за станбено живеење.
Цена 1550 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25136
Unique empty apartment for rent, on the 1st floor, without elevator, in Debar Maalo, near Hempro, Government building, and city central square. The building has one apartment per floor, and the apartment has 200 m2, 5 separate rooms that can be used as bedrooms and offices, 3 bathrooms, living room, kitchen, entrance hallway, 4 terraces and utility room. The apartment is completely renovated, it has high ceilings, extra sound insulation, unique architectural solutions with luxury materials, fully air-conditioned, video phone, security door and secured parking space with POC sticker. The apartment is suitable for business-office use, but can also be used for residential living.
Price 1550 euros/month.
Contact 071/271-271

Детали
200 m2
1/3
6
5
3
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Дебар Маало
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Дебар Маало
17.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 101 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 152 m2
Соби: 4
Дебар Маало
21.12.2017
Продава
Канцеларија
Големина: 575 m2
Соби: 25
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.