Код: 25224
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 eur
Агенција Асторија издава нов двособен стан во Карпош 2 од 50м2 на први кат, кој може и да послужи и за деловен простор. Станот има кујна, централно парно греење, лифт, клима уред и подземна гаража.
Контакт: 071/236-797
Детали
50 m2
1
2
1
1
Централно
Исток
Поволности
Интернет
Клима
Гаража
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Карпош 2
31.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Карпош 2
15.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 2
25.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Карпош 2
22.01.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.