Код: 25276
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
99000 eur
Агенција Асторија продава трособен стан од 81м2 во Тафталиџе 2. Станот располага со дневна соба и кујна, две спални соби, купатило и балкон.

Контакт: 071/236-797
Детали
81 m2
2
3
2
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 2
05.02.2018
Продава
Куќа
Големина: 465 m2
Соби: 5
Taftalidze 2
22.12.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 500 m2
Соби: 8
Taftalidze 2
03.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
20.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 500 m2
Соби: 11
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.