Код: 25383
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
650 евра
Канцелариски простор на одлична локација во Дебар Маало
Податоци:
*Градба 2021.
*Квадратура 61м2
*Простории 3 + тераса
*Паркинг 1 (можност за уште 1)
*.Кат 1 ви
*Прво издавање (нови)
* Лифт
*Видеофон
*Безбедносни камери (систем за надзор)
*.Опремени мебел (нов)
*.Греење/ладење-инвертер
*.Чајна кујна
Детали
61 m2
1
3
3
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Debar maalo
16.07.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 60 m2
Соби: 2
Debar maalo
11.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.03.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.