Код: 25636
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
850000 евра
Prekrasen stan penthouse vo srceto na Debar Maalo so stambena povrsina od 250m2 i 300m2 uredena hortikulturno terasa so prekrasen pogled od koi 120m2 se zatvoreni so prostorija za sauna i jakuzi i plus prostor za gosti.
Prvoto nivo -golema dnevna so kamin so pogled i edna pomala terasa. Roditelska spalna so garderober i so sopstveno kupatilo. Dve detski so kupatilo i + gostinski apartman so sopstveno kupatilo i vlez.prekrasna kujna so trpezarija.
Greenjenjeto e centralno i mnogu ekonomicno.
Se vo stanot od stolarija,podni povrsini,sanitarija e od vrven kvalitet.
So stanot odat 2 garazni mesta.
Детали
250 m2
300 m2
300 m2
4
5
4
3
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Debar maalo
07.06.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 5
Debar maalo
21.08.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 230 m2
Соби: 7
Debar maalo
17.10.2018
Изнајмува
Канцеларија
Debar maalo
11.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.