Код: 9896
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
1000 EUR + трошоци

Se izdava reprezentativen deloven prostor vo Centar na Kliment Ohridski. Prostorot ima 125 m2 od koi tri kancelarii i edna golema prostorija, kujnai kupatilo.
Privatno parno i klimatizacija vo sekoja prostorija.

tel:071/244-331
Astoria Nedviznosti
Детали
125 m2
Сопствено
2013
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 37 m2
Centre
28.01.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Centre
20.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
30.05.2024
Изнајмува
Ст��н
Големина: 45 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.