Код: 19061
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Црниче со 96 м2 на трети спрат со две спални, едно купатило, голема дневна соба и балкон. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, приватно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет и гаража.
Детали
96 m2
Да
3
3
2
1
Друго
2007
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
14.08.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 280 m2
Соби: 3
Crniche
26.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Crniche
09.07.2013
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3
Crniche
18.02.2011
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 3