Код: 21911
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, во населба Црниче. 91 м2 на приземје, со голем балкон од 42м2 и 80 м2 дворно место. Станот има 2 спални (главната спална со сопствено купатило со џакузи) + 1 купатило со туш, како и голема дневна соба. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, сопствено греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет, паркинг простор.
Детската соба може да се пренамени во согласност со желбите на клиентот.
Детали
91 m2
80 m2
42 m2
ground
3
2
Сопствено
Југ
2005
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
18.09.2014
Изнајмува
Стан
Crniche
05.07.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Crniche
23.05.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Crniche
23.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3