Код: 24495
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Луксузен апартман за изнајмување во Дебар маало, 88 метри квадратни со две спални, дневна со кујна и трпезарија, две купатила, гардеробер и две паркинг места. Станот е нов и не е изнајмуван досега
Детали
88 m2
2
3
2
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Debar maalo
18.01.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Debar maalo
03.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 2
Debar maalo
13.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 61 m2
Соби: 3
Debar maalo
10.09.2023
Продава
Стан
Големина: 250 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.