Код: 23429
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
Се изнајмува куќа за деловен простор во Козле во мирна област со површина од 684 м2 и двор од 550 м2 за паркинг простор. Куќата е предвидена за канцеларии за големи компании, на три ката со 16 канцеларии, сервер соба, помошна соба, шест купатила и гаража под 49 м2. Сопствено греење.
Детали
684 m2
550 m2
18
16
Сопствено
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Kozle
31.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 39 m2
Соби: 2
Kozle
28.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Kozle
05.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.