Код: 23457
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1900 EUR
Се издава прекрасна наместена куќа во Бардовци, 280 м2.
650 м2 двор.
Голема дневна со целосно опремена кујна.
Четири спални (главна спална со приватно купатило, џакузи и соба гардеробер)
Две купатила.
Едно WC.
Балкон и тераса.
Подрум.
Помошни соби.
Гаража за 2+ коли и простор за уште 2 коли во двор.
Камери, клима, соларни панели.
Сопствено греење на мазут или струја
Интернет, телевизор.
Детали
280 m2
650 m2
5
4
Друго
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Bardovci
16.10.2015
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 7
Bardovci
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Bardovci
04.06.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 4
Bardovci
30.01.2018
Изнајмува
Куќа
Големина: 330 m2
Соби: 6