Код: 24600
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2000 eur
Асторија ви нуди луксузна куќа ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ИЛИ ПРОДАЖБА во резиденциален дел на населба Бардовци. Куќата е луксузно опремена со вкупна површина од
326m2.Објектот се состои од дневна,трпезарија отворена кујна, 3 спални и дополнитела соба која излага на прекрасна тераса со поглед.
Кукјата има уреден двор со базен ,гаража како и дополнително паркинг место.
КОНТЕКТ ТЕЛ:071/244-331


Детали
326 m2
500 m2
50 m2
3
5
4
3
2015
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Бардовци
24.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 650 m2
Соби: 10
Bardovci
24.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 322 m2
Соби: 5
Bardovci
05.05.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 280 m2
Соби: 5
Бардовци
01.02.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.