Код: 24317
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Два стана за изнајмување во нова зграда во Карпош 2 (комплекс Мида)
Секој стан има 50 метри квадратни, со дневна, една спална и едно купатило.
И двата стана се опремени со модерен мебел.
Може да се погледнат на линковите:

https://my.matterport.com/show/?m=MvxA9Vpeu7B
https://my.matterport.com/show/?m=mLPgt3AnNnx

071/244-331
ASTORIA REAL ESTATE.
Детали
50 m2
6
2
1
Друго
2018
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Галерија

Слични

Karposh 2
30.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Karposh 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Karposh 2
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 127 m2
Соби: 4
Karposh 2
01.09.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 140 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.