Код: 23450
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
270 EUR + трошоци
Се издава луксузен стан во Ми-Да комплексот во Карпош со површина од 46 м2. Има една спална и е целосно опремен со модерен мебел. Станот е на прв спрат, во нова зграда со лифт.
Детали
46 m2
Да
1
2
1
Сопствено
2015
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
04.09.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 235 m2
Karposh 2
06.02.2023
Продава
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Karposh 2
14.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Karposh 2
13.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.