Код: 24645
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400
Детали
67 m2
67 m2
4 m2
2
3
2
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
23.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 180 m2
Соби: 4
Kozle
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Kozle
20.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 5
Kozle
14.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 205 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.