Код: 24701
Локација: Bardovtsi
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
4500 EUR
Агенција Асторија ексклузивно ви нуди еден од најубавите имоти во Скопје. Ова е понуда за изнајмување нова станбена куќа лоцирана во Бардовци, со вкупна површина од 650м2 и двор од 900м2. Куќата има три нивоа, на првото ниво е многу убав влезен хол со скали што води кон горниот кат, убава голема дневна соба со камин, трпезарија, голема бела кујна и главна спална соба со бања и плакарот. Нивото на приземје има дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби, винарија, спа соба со џакузи, турска бања и сауна. Првиот кат е со 4 спални соби (едната е главната спална соба со сопствено купатило). Куќата има многу добро уреден двор, со надворешен базен кој гледа кон дворот. Оваа куќа е сосема нова, изградена во 2020 година со високо квалитетни материјали. Прекрасен е погледот од сите агли на куќата. Цена 4500 евра
Детали
650 m2
900 m2
2
10
5
5
Сопствено
2020
Поволности
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Гаража
Базен
Галерија

Слични

Bardovtsi
21.07.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 326 m2
Соби: 5
Bardovtsi
19.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 6
Bardovtsi
04.06.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 4
Bardovtsi
23.02.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 450 m2
Соби: 6