Код: 24790
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
600 евра
Се издава луксузен стан од 100м2.
Станот е комплетно наместен и располага со три спални соби, дневна, кујна, трпезарија, две бањи, балкон од дополнителни 6м2, централно парно греење и едно паркинг место во гаража.
Здрадата е нова, на мирна централна локација, во близина на МВР Дирекција и има два лифта.
Детали
100 m2
100 m2
6 m2
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk

Слични

Centre
21.01.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Centre
09.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Centre
23.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2