Код: 24897
Локација: Crniche
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1220 евра
Се продаваат станови новоградба во Црниче на одлична локација и одлична градба. Објектот е завршен и становите се веднаш вселиви со имотен лист.
Греењето е со приватно парно (24kw котел на струја Vailant)
Објектот има гаражен простор и едно паркинг место чини 10000 евра
Слободни станови:
173м2 стан 1 кат Цена:1220 евра м2
173м2 стан 2 кат Цена:1220 евра м2

Детали
173 m2
10 m2
2
4
3
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Црниче
22.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Црниче
19.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Црниче
08.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.