Код: 24899
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
200 Евра
Шифра 24899
Се издава стан со квадратура од 39м2 во Козле, во близина на Реплек. Станот е на приземје, комплетно е наместен и се состои од дневма соба со кујна, посебна спална соба и купатило. Греењето е на струја. Цена 200 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24899
Very nice apartment for rent with 39m2 in Kozle, near Replek. The apartment is on the ground floor, it is completely furnished and it has a living room with kitchen, separate bedroom and bathroom. Heating is on electricity. Price 200 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
39 m2
приземје
2
1
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
27.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Kozle
23.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 180 m2
Соби: 4
Kozle
20.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 684 m2
Соби: 18