Код: 24964
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Шифра 24964

Агенција Асторија издава преубав стан во Карпош 2- МиДа Комплекс,со површина од 125м2. Располага со 3 спални соби,пространа дневна соба со кујна и тераса со преубав поглед. Станот е на 6ти кат,со лифт,во нова зграда. Централно греење и едно паркинг место. Цена 900 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
125 m2
не
Да
6
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 2
18.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 2
14.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Karposh 2
24.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 39 m2
Соби: 2
Karposh 2
27.02.2023
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.