Код: 25166
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
1360 евра
Вкупна површина: 136м2
Локација: станбена зграда на ул. Рузвелтова, спроти треска.
Капацитет: удобно 14, до 17
Греење: парно (БЕГ)
Ладење: клима инвертер
Заеднички станбен паркинг, со ограничување на 1 место по стан.
Океанска просторија + Посебна канцеларија
Два тоалети со посебен ходник
Посебна кујна со трпезарија за 4 лица
Природна недиректна светлина
Оптички интернет
ЛАН поврзување (Switch box)
Одлично ЛЕД осветлување
Нов инвентар кој никогаш не бил користен
Голема машина за садови Беко
Голем фрижидер Samsung со ладилник
Апарат за вода
Nesspreso машина за кафе
Микробранова и електрична плотна
Зградата е изградена 2008, а станот од корен реновиран 2020
Заменета цела електрична и водоводна инсталација.
За изнајмување на подолг рок од 2 години, може да се договори и промена на дел од распоредот по желба на закупецот.
Совршено ЛЕД осветлување за работна канцеларија со многу природна светлина која не е директна и не смета на екрани.

Детали
136 m2
5 m2
4
2
2
2
Централно
исток запад
2008
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 1
23.02.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
01.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
16.02.2021
Продава
Куќа
Големина: 340 m2
Соби: 16
Тафталиџе 1
19.04.2021
Продава
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.