Код: 25509
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1950 eur
Агенција Асторија продава два стана од 57м2 и 60м2 во Карпош 2 кај Технолошки факултет во нова зграда. Становите располагаат со дневна соба, кујна и трпезарија, спална соба, купатило и тераса. Едниот се наоѓа на 4ти кат, другиот на 6ти кат од вкупно седум ката и имаат западна ориентација.Греењето е со клима инвертори и парно на струја. Становите се продаваат празни (опремена кујна и купатило). Со становите дополнително се продава едно место во гаража и едно паркинг место.

Контакт: 071/236-797

Детали
57 m2
4
2
1
1
Сопствено
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com

Слични

Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
27.02.2024
Продава
Деловен објект
Големина: 242 m2
Karposh 2
31.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Karposh 2
14.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.