Код: 24658
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
350 EUR
Агенција Асторија издава луксузно наместен стан во Карпош 2-МиДа Комплекс. Станот е со површина од 50м2, со една спална соба, на 8ми кат. Има централно греење, лифт и прекрасен поглед. Цена 350 евра + месечни трошоци.
Контакт тел.
071/333-336

Agency Astoria offers for rent a luxuriously furnished apartment in Karposh 2-MiDa Complex. The apartment has an area of ​​50m2, with one bedroom, on the 8th floor. It has central heating, an elevator and a beautiful view. Price 350 euros + monthly expenses.
Contact tel.
071/333-336
Детали
50 m2
не
Да
8
2
1
1
Централно
2018
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 2
05.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Karposh 2
01.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 126 m2
Соби: 4
Karposh 2
29.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 1
Karposh 2
26.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 46 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.