Код: 25785
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 евра
Се изнајмува нов стан од 85м2, во нова зграда во Дебар Маало -над Рамстор маркет, на 4ти спрат со лифт со отворен поглед кон водно. Станот има голема дневна соба со трпезарија која излегува на голема тераса, засебна кујна целно опремена со бела техника. Има 2 засебни простории детска и спална, целосно опремени + ТВ. Има 2 посебни бањи. Станот е целосно опремен за живеење со најквалитетни материјали и мебел. Поседува паркинг место о гаража на ниво -1 со рампа со далечинско . Зградата и паркингот се по 24ч видео надзор.
Дополнително паркирање има околлу зградата кој е бесплатен за станарите.
Станот има централно градско парно и има 2 нови климатизери како и 3хТВ смарт во дневна, детска и спална соба.
Детали
85 m2
5 m2
4
3
2
2
Централно
2022
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Debar maalo
12.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 38 m2
Соби: 2
Debar maalo
04.09.2024
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Debar maalo
10.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
22.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.