Код: 22354
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR
Се изнајмува нов стан во Козле, на прв спрат, со површина од 56 м2, со 1 спална, ново уредена дневна соба и мала трпезарија, опремена кујна, 1 купатило и балкон од 12 м2. Дополнително: сопствено греење на струја, клима уреди, кабелска телевизија, интернет, 24/7 обезбедување, пристап до сала за вежбање и сауна, затворена гаража за 1 возило.

Детали
56 m2
12 m2
2
1
Друго
2012
Поволности
Лифт
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Kozle
14.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Kozle
03.09.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.