Код: 23063
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR
Се изнајмува луксузен стан со нов мебел во комплекс Ми-Да. Станот е со површина од 127 м2 на 3ти кат со 3 спални, 2 купатила + гостинско WC и прекрасен балкон.
Детали
127 m2
1 m2
3
4
3
Друго
Поволности
Лифт
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Карпош 2
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Karposh 2
14.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Karposh 2
06.02.2023
Продава
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Karposh 2
05.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.