Код: 24657
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR
Се издава прекрасен стан во Центар на Бул.Партизански Одреди кај Fitness House , станот е 65м2, на 2 кат, со 2 спални соби, сопствено греенје парно, комплетно опремен со нов мебел.Цена 450 евра
Детали
65 m2
2
3
2
1
Сопствено
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
06.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Centre
26.11.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
10.09.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 32 m2
Соби: 2